Komunala.info: Prijava v sistem
Pregled podatkov o odjemnem mestu in sporočanje stanja vodomera.

  Dosegljivi za stranke:
pon - pet: od 07:30 do 14:30
malica: od 10:00 do 10:30
Delovni čas zbirnega centra:
pon, sre, čet, pet: 06.30 - 14.30
torek: 06.30 - 17.00
sobota: 07.00 - 12.00

DOMOV

Info      Kazalo strani      Kje smo      Imenik zaposlenih      Pogosta vprašanja      KIJZ

 

Novice

   

Obrazci

   

Predpisi

   

Javna naročila

   

Statistika

   

Koledar odvoza odpadkov

 
Zgodovina
Dejavnosti
Ceniki
Obvestila - priloge k računom
Letna poročila
Program dela
 

Vizitka podjetja

Komunalno podjetje Logatec d.o.o.
Tržaška cesta 27, 1370 Logatec

telefon: 01 / 750 81 10
faks: 01 / 750 81 11
gsm: 051 656 271, int. 10
e-mail: info@kp-logatec.si
dežurni gsm:
  - vodovod: 041 308 666
  - kanalizacija, ceste: 041 310 295
  - pogrebna dejavnost: 041 310 294
gsm deponija in ZC: 051 653 448

Dosegljivi za stranke:
pon - pet: od 07:30 do 14:30
malica: od 10:00 do 10:30
Delovni čas zbirnega centra:
pon, sre, čet, pet: od 06.30 - 14.30
torek: od 06.30 do 17.00
sobota: od 07.00 do 12.00


Domov | Imenik zaposlenih

Imenik zaposlenih

DIREKTOR

dr. Boštjan Aver, univ.dipl.ekon.
e-mail: bostjan.aver@kp-logatec.si 

T: 01/ 75 08 110


NAMESTNIK DIREKTORJA

Matjaž Kurent
e-mail: matjaz.kurent@kp-logatec.si 

T: 01/ 75 08 122


OBRAČUN KOMUNALNIH STORITEV

Tanja Facija
e-mail: info@kp-logatec.si 

T: 01/ 75 08 110
gsm: 051 656 271, int. 10


TAJNICA, KADROVSKE ZADEVE

Slavica Korenč
e-mail: slavica.korenc@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 116


RAČUNOVODJA

Nada Trpin Jereb
e-mail: nada.trpin@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 113


TEHNIČNI VODJA

Janez Marinko
e-mail: janez.marinko@kp-logatec.si 

T: 01/ 75 08 114


VODJA VODOVODA

Pavel Rupnik
e-mail: pavel.rupnik@kp-logatec.si 

T: 01/ 75 08 117


RAZVOJ – GRADBENO PODROČJE

Špela Ferjančič
e-mail: spela.ferjancic@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 120


RAZVOJ – TEKOČI PROJEKTI

Rezka Mlakar
e-mail: rezka.mlakar@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 119

Polona Ferjančič
e-mail: polona.ferjancic@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 120


RAZVOJ – EKONOMSKO PODROČJE

Katja Rupnik
e-mail: katja.rupnik@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 118


PRAVNE ZADEVE

Marijana Kunc
e-mail: marijana.kunc@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 118


SKLADIŠČE, NABAVA

Darko Brus
e-mail: darko.brus@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 115


VODJA VZDRŽEVANJA CEST

Tadej Trpin
e-mail: tadej.trpin@kp-logatec.si

T: 01/ 75 08 123


POKOPALIŠKE IN POGREBNE STORITVE – dežurni telefon 24/7

Gorazd Bošnjak in
Peter Senčur

gsm: 041 310 294


ZBIRNI CENTER

Simon Petrič in
Boštjan Drmota

gsm: 051 653 448


DEŽURNI TELEFON - za prijavo motenj in napak izven delovnega časa podjetja

vodovod

gsm: 041 308 666

kanalizacija, ceste

gsm: 041 310 295



pravilno ločevanje odpadkov

povezave

pogrebi

navodila v primeru smrti

mali oglasi

možnost zaposlitve


Ni ankete, ker nimamo piškotkov





Na spletni strani so možne napake. Za morebitne nepravilnosti in nevšečnosti se vam opravičujemo.

     
 

Vse pravice pridržane © KOMUNALNO PODJETJE LOGATEC
Postavitev informacijskega portala in gostovanje PROLOG d.o.o. LOGATEC
Fotografije: © Andrej KORENČ